enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp
DOLAR
16,3909
EURO
17,5173
ALTIN
972,12
BIST
2.418,10
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul
Açık
26°C
İstanbul
26°C
Açık
Cuma Açık
27°C
Cumartesi Az Bulutlu
26°C
Pazar Az Bulutlu
24°C
Pazartesi Az Bulutlu
25°C
DİKEY REKLAM
DİKEY REKLAM

AMATÖR1.KÜME`DE OYNANAN MAÇLARDA SÜRPRİZ SONUÇLAR ALINDI

AMATÖR1.KÜME`DE OYNANAN MAÇLARDA SÜRPRİZ SONUÇLAR ALINDI
25.08.2015
0
A+
A-
1.AMATÖR KÜME
1.GRUP
Akalan – Kavaklı Köyü: 1-2
Ç.İhsaniye – Selimpaşa: 0-4
Çatalca Çiftlikköy – Avcılar Cihangir: 2-3
Gümüşyaka – Güzelce: 0-5
Yalıköy – Subaşı: 2-3
3.GRUP
İ.T.Ü. – Merkezefendi: 1-3
S.Kartal- Üçyüzlü: 3-0
H.R.Paşa- Altınok: 5-0
B.G.Gücü- Yeşilköy: 0-4
Mahmutbey- Şehzadebaşı: 0-1
5.GRUP
İstanbul Esenler Tokat – Bayrampaşa Demir: 3-0
Yeni Özkartal – Şirinevler: 3-3
Zaferspor – Altınyıldız: 3-1
Güneşli- İst.Demir: 2-1
Şafak 76- İstanbul Malatya: 1-4
7.GRUP
Ferahevler – Eroğlu: 1-2
Özmurat – Balat Yeşilova: 1-1
Esentepe Şahin- Kartaltepe: 2-1
Örnektepe- Tozkoparan: 1-1
Yeşilpınar- Ayazağa Esen: 3-3
9.GRUP
Mecidiyeköy – Tepebağ Kültür: 2-0
Kanarya – Şişli Yayla: 5-1
İstanbul Artvin – Kumkapı Sarıçubuk: 3-0
İst.Bayburt – İstanbul Sivas: 2-0
K.Ayasofya- Hürriyet Gücü: 0-1
11.GRUP
İstanbul Giresun – Sultançiftliği: 2-2
Muratpaşa – Nurtepe Güneyyıldızı: 0-2
Kocamustafapaşa – Yücespor: 3-1
Cerrahpaşa – Etilerspor: 1-3
Z.Yıldız – Gop.Yeniköy: 5-0
13.GRUP
Pendik Doğan – Dudullu: 1-3
Harb-İş – Valide Tayfun: 2-4
Yakacık- B.Y.Bağlar: 0-0
Sarıgazi- Üsküdar Ferah: 1-2
Kaynarca- Yel değirmeni: 5-0
15.GRUP
Küçükyalı Yelken – Kınalıada: 3-3
Özkaracaahmet- Yunus: 1-2
Yenişehir Emek- Bostancı: 0-3
Başıbüyük- Yonca: 3-1
Gülsuyu- Çavuşbaşı: 2-1
REKLAM ALANI
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.