enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp
DOLAR
9,2620
EURO
10,7921
ALTIN
526,44
BIST
1.410
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul
Sağanak Yağışlı
19°C
İstanbul
19°C
Sağanak Yağışlı
Pazar Sağanak Yağışlı
17°C
Pazartesi Sağanak Yağışlı
17°C
Salı Çok Bulutlu
18°C
Çarşamba Az Bulutlu
18°C
DİKEY REKLAM
DİKEY REKLAM

U 17 LİGİ CUMARTESİ TOPLU SONUÇLARI

U 17 LİGİ CUMARTESİ TOPLU SONUÇLARI
25.08.2015
0
A+
A-

U 17 LİGİ

2.GRUP

Silivri Alibey – İstanbul Beylikdüzü: 1-0

Silivri Kadıköy – Esenyurt Örnek İ.Y.: 0-3 (H)

30 Esenyurt – Hadımköy: 2-1

4.GRUP

Alibeyköy İmar – Siyavuşpaşa: 0-2

Haznedar – Nişantaşı: 4-1

6.GRUP

Altınova – Yeniköy: 1-1

Gültepe Özgençlik – İstinye: 5-2

İstanbul Gümüşhane – Y.Güneş: 1-1

8.GRUP

Yıldırımbosna – Gürzafer:9-0

Ateştuğla Spor – Okyanus Koleji: 0-10

G.O.P.Taşköprü – Albayrak: 0-4

10.GRUP

Hasip Dinçsoy İöo – Çapa: 9-0

Pazariçi Köprülü – Bahçelievler Çınar: 3-1

14.GRUP

Tunaspor – Bağcılar Eğitim: 4-4

Cfs Bağcılar – Özgenspor: 3-0

Söğütlüçeşme Birlik – Sultangazi: 0-5

18.GRUP

İstanbul Gençlergücü – Söğütlüçeşme: 1-1

20.GRUP

Fenergücü – Mimarsinan: 3-0

K.Ç.Yeşilova Esnaf – Zeytinburnu: 3-0

22.GRUP

Merter – Mecidiyeköy Tayfun: 4-0

Seyrantepe Yeşilce – Bezirganbahçe: 4-0

24.GRUP

1907 A.Ç.Çeşme – K.K.Bekir Mevlana: 5-1

Kocasinan – Güneştepe: 0-3

26.GRUP

Ulusspor – Kosova Güçspor: 2-5

Yıldıztabya – Fatih: 6-0

28.GRUP

Modafen – Libade: 2-1

32.GRUP

İstanbul Altınordu – İstanbul Kartal Bld: 1-0

Çamlıca- Girne Gençlik: 3-0

Ortaçeşme- Kirazlıtepe: 8-1

33.GRUP

Modafen- Libade: 2-1

34.GRUP

K.Bulvarspor – Cevizli Anadolu: 6-0

36.GRUP

Selimiye- M.Yıldız: 6-1

38.GRUP

Maltepe – Ümraniye: 3-0

REKLAM ALANI
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.